המלצות

מיטל איטח מספרת על חווית הלימודים שלה

מיטל איטח בוגרת קורסי שזירת פרחים מתחילים ומתקדמים ומשתתפת בסדנאות העשרה חד פעמיות, בעלת העסק – "מיטל איטח – יוצרת עם פרחים", מספרת על חווית הלימוד שלה אצל אורית הרץ – ביה"ס ללימודי עיצוב ושזירת פרחים.

מיטל אהובה, תודה יקירתי על המילים החמות והמרגשות.

אני מזמינה גם אתכם לצפות בסרטון ההמלצה שלה. צפייה מהנה!

אמליה שלו מספרת על חווית הלימוד שלה אצלנו בביה"ס

 אני תמיד אומרת שאין כמו המלצה מפה לאוזן ועוד יותר מרגש וטוב, המלצה של לקוחה שחוותה את החוויה המדהימה של קורס שזירת פרחים. אני שמחה לשתף את סרטון ההמלצה של אמליה שלו המוכשרת. אמליה בעלת העסק "אמליה פרחים – עיצוב ארועים – Emelya's Flowers" ובוגרת קורסי שזירת פרחים מתחילים ומתקדמים בביה"ס ומשתתפת בסדנאות העשרה חד פעמיות.
צפיתי בסרטון, הקשבתי למילותיה והלב שלי התמלא באושר.
אמליה יקרה, תודה לך על המילים הנפלאות והמרגשות. אני מזמינה גם אתכם לצפות בסרטון. צפייה מהנה!

צו'פה בר גיורא משתפת אתכם בחווית הלימודים שלה

צ'ופה בר גיורא בוגרת קורסי שזירת פרחים מתחילים ומתקדמים ומשתתפת בסדנאות העשרה חד פעמיות, מספרת על חווית הלימוד שלה אצל אורית הרץ – ביה"ס ללימודי עיצוב ושזירת פרחים.

צ'ופה אהובה, כמה שאני שמחה שבחרת ללמוד אצלי ושנכנסת אלי חיי.

נרגשת ומעריכה כל מילה שלך. אוהבת

 

גלית אמיתי מספרת על חווית הלימוד שלה אצלנו בביה"ס

אני שמחה לשתף את סרטון ההמלצה של גלית אמיתי בעלת העסק "גליתא עיצוב בפרחים – Galita Flowers" ובוגרת קורסי שזירת פרחים מתחילים ומתקדמים בביה"ס ומשתתפת בסדנאות העשרה חד פעמיות. 

כשהקשבתי לדבריה, הרגשתי כל כך שלמה ובמקום הנכון. לאהוב כל כך את מה שאני עושה ולקבל משובים כאלה מלקוחות, זה כל כך שלם וטוב. גלית יקרה, תודה רבה רבה. אוהבת ומעריכה.
אני מזמינה גם אתכם לצפות בסרטון ההמלצה שלה. צפייה מהנה!

אירה קאופמן מספרת על חווית הלימוד שלה

הכירו את אירה קאופמן המהממת.

בעלת עסק עצמאי לעיצוב אירועים "Ira Kaufman Floral and Event design"  בוגרת קורסי שזירת פרחים מתחילים ומתקדמים, סדנאות העשרה ושיעורים פרטיים. אירה חלק מבית הספר כבר שנים רבות הן כסטודנטית והן כמורה בבית הספר.

מזמינה אתכם לצפות בסרטון ההמלצה שמחמם לי את הלב. 

אירה יקרה, תודה רבה על המילים החמות והמרגשות. צפייה מהנה!